Echipa noastra

Diversitatea si cunoasterea sunt principalele ingrediente ale echipei noastre de succes. Evaluarile clientilor nostri nu fac decat sa confirme acest fapt.

hello
45
Oamenii din echipa
Traineri & Consultanti
20
Ani de expertiza bogata in L&D
stars
Psihoterapie, dezvoltarea abilitatilor de management, coaching, wellbeing, implementare de proiecte cu finantare UE sau „Centre de evaluare”
120+
Proiecte implementate anual de divizia noastra de Team Building

Management

Ovidiu Vilceanu

Ovidiu Vilceanu

General Manager

M: 0744 766 699
E: ovidiu.vilceanu@know-team.ro
Vlad Groza

Vlad Groza

Training Division Manager

M: 0745 588 391
E: vlad.groza@know-team.ro
Raula Puscas

Raula Puscas

Business Development Manager

M: 0720 018 855
E: raula.puscas@know-team.ro

Accounts Management

Sonia Zaharie

Sonia Zaharie

Account Manager

E: sonia.zaharie@know-team.ro
Adrian Chifor

Adrian Chifor

Account Manager

E: adrian.chifor@know-team.ro
Cosmin Briciu

Cosmin Briciu

Account Manager

E: cosmin.briciu@know-team.ro
Ruxandra Tartia

Ruxandra Tartia

Account Manager

E: ruxandra.tartia@know-team.ro

Trainers & Consultants

Anamaria Vancea
Anca Zagrian
Andrei Szakacs
Dora Zaharie
Eleonora Vinteler
Mihai Tucaliuc
Radu Vilceanu

Alexandra Popeanu
Bogdan Radulescu
Carmen Nicula
Doru Rusu
Florina Pascu
Sorin Sucala

Dragos Muscalu
Florina Lendeczki
Ilinca Coroian
Ioana Luca
Loredana Hetea
Oana Fodor

Alin Boanca
Andreea Astilean
Bianca Biosa
Marius Ceusan
Nicoleta Akrout
Rebeca Arseni
Victor Cebuc

Project Managers

Bianca Huma

Bianca Huma

Events Manager

M: 0758 225 102
E: bianca.huma@know-team.ro
Marcel Chis

Marcel Chis

Team Building Coordinator

M: 0752 340 481
E: marcel.chis@know-team.ro